Делегат
Лютий Валерій

Спостерігач арбітражу
Кутаков Дмитро

Друга перемога "моряків" в УПЛ дозволила нашій команді залишити останній рядок турнірної таблиці. Хоча матч вийшов непростим - в першому таймі "Львів" надійно грав у захисті. "Чорноморець" мав дві нагоди, щоб відкрити рахунок. Але Віталій Єрмаков і Владислав Наумець своїми нагодами не скористалися.

На початку другого тайму Роман Григорчук випустив в пару до Кевіна Кубемби Олександра Гладкого. Тиск на ворота львів'ян збільшувався, і врешті-решт гості пропустили. Господарі розіграли кутовий, Сергій Кравченко зробив подачу в штрафний майданчик, а Віталій Єрмаков головою зкинув м'яч у дальній кут воріт суперників. Після голу "чорно-сині" заграли ще активніше. Яскраво увійшов в гру Максим Войтіховський. Спочатку його постріл здалеку прийняла на себе стійка воріт. А потім Максим влучним ударом головою завершив красиву комбінацію за участю Іллі Путрі і Олександра Гладкого - 2:0!

Рахунок міг бути і більш крупним, але в деяких епізодах "Львову" відверто пощастило.

В підсумку, впевнена і важлива перемога одеситів.