Чемпіонат ООФА: "Люксеон" - "Чорноморець" (U-19) - 1:2

"Люксеон" Одеса - "Чорноморець" (U-19) - 1:2 (1:0)

22 вересня 2022 року. Одеса. 18-00. Штучне поле УТБ «Чорноморець» (Архітекторська вулиця). 16 градусів, похмуро.

Арбітри – Олександр Павлінов, Георгій Елісашвілі, Петро Дойчев (Одеса).

«Люксеон»: Підгородецький, Рудий, Кучеренко (Шаповаленко, 58), Процишен (Якименко, 71), Гуменюк (Гнатюк, 46), Антонов (Узун, 54), Дмитрієв (Бідний, 52), Булганін (Єрмаков, 41), Александров (Додик, 53), Нікогосян, Силантьєв.

Тренер – Андрій Красій.

«Чорноморець»: Ширяєв (Пирожок, 41), Ішимський (О. Ратушняк, 41), Додул (Граждан, 41), Дмітрієв (Дихтярук, 41), Новицький (Марков, 41), Пшеничнюк, Терещенко (Янчук, 41), Меленчук, Яриш (Баранюк, 41), Тилінський (Урсолов, 41), Скрипнік (Драч, 41).

Тренер – Анатолій Діденко.

Голи: Кучеренко (25-пенальті) – Драч (45), Урсолов (48).

Вилучений: Єрмаков (79, "фол останньої надії").

Матч 9 туру між юнаками «Чорноморця» та «Люксеоном» пройшов за сценарієм гри цих суперників в першому колі чемпіонату ООФА. Тоді, 17 серпня, «моряки» перемагали після першого тайму, але поступилися. Сьогодні «Люксеон» вів у рахунку за підсумками 40 хвилин, а перемогу завдяки влучним ударам Драча та Урсолова святкувала наша команда. Таким чином, відбувся повноцінний реванш.