Чемпіонат юнацьких команд: «Чорноморець» - «Динамо» - 1:1

«Чорноморець» (U-19) - «Динамо» (U-19) Київ – 1:1 (0:1)

5 листопада 2022 року. 11 тур. Одеса. 11-25. Стадіон УТБ «Чорноморець» у Совіньйоні. 15 градусів, похмуро.

Арбітр – Артем Гординський (Вінниця), асистенти – Олександр Брикун (Харків) та Євген Слюсар (Київ), четвертий арбітр – Артем Артеменко (Миколаїв). Спостерігач арбітражу УАФ – Євген Абросимов (Одеса).

«Чорноморець»: 1 Ширяєв, 7 Янчук, 3 Граждан (21 Чепраков, 90+1), 19 Ішимський (4 Додул, 76), 2 Дихтярук (капітан), 17 Баранюк, 16 Скрипнік (13 Новицький, 46), 5 Марков, 10 Меленчук (11 Урсолов, 46), 20 Драч, 15 Ратушняк (8 Дмітрієв, 87).

Запасні: 31 Пірожок, 9 Яриш, 22 Пшеничнюк, 14 Терещенко.

Тренер – Анатолій Діденко.

«Динамо»: 1 Авраменко, 22 Малиш, 3 Боль, 4 Балаба, 8 Бенедюк, 19 Маткевич (20 Гусєв, 79), 18 Саленко, 14 Яцик (капітан), 10 Царенко, 16 Янчишин (13 Кремчанін, 64), 9 Горбач.

Запасні: 12 Погорілий, 17 Філатов, 5 Сизонюк, 21 Бойченюк, 11 Грохольский, 6 Котуха, 2 Дзень, 7 Слесар.

Тренер – Ігор Костюк.

Голи: Урсолов (58) – Горбач (32).

Попереджені: Боль (71), Царенко (74), Бенедюк (82).

Через повітряну тривогу матч розпочався з 25-хвилинною затримкою. Команди відразу продемонстрували свої ігрові пріоритети: динамівці – атакують, «моряки» – стійко обороняються, знаходячи можливості для контратак. Гості безуспішно насідали на ворота Ширяєва півгодини (Маткевич та Горбач били вище поперечини з вигідних позицій, наш голкіпер виручав після ударів того ж таки Горбача та Малиша). І все-таки гол стався, причому безглуздий. Царенко подав черговий кутовий, Горбач пробив головою, м'яч від рукавички Ширяєва влучив у перекладину, потім у спину воротаря «Чорноморця» та перетнув лінію воріт – 0:1. У «моряків» у першому таймі єдиний вартий уваги удар по цілі завдав на 36 хвилині Меленчук, виконуючи «стандарт» метрів з 20-ти (Авраменко зумів зафіксувати м'яч, що летів у нижній кут).

Після перерви тренери одеської команди зробили дві заміни. На поле вийшли Урсолов та Новицький, які загострили гру «Чорноморця» в атаці. Результат не забарився: Урсолов, отримавши передачу від Ратушняка, випередив захисника «біло-блакитних» і влучно пробив з лінії штрафного майданчика – 1:1.

На 68 хвилині міг забивати і Новицький, який пройшов до лицьової лінії та звідти намагався вразити ближній кут, але схибив. Найближче до переможного м'яча «Чорноморець» був на другій компенсованій хвилині. У стрімкій контратаці Урсолов, обігнавши Балабу, що насідав, протяг м'яч зі своєї половини поля до штрафного гостей і видав ідеальний пас на вільного від опіки Янчука, який, на жаль, пробив вище воріт.

Заради справедливості треба зауважити, що кияни доклали багато сил (особливо у заключній десятихвилинці зустрічі), щоб вирвати перемогу, але грамотна та самовіддана гра «моряків» в обороні дозволила зберегти нічийний результат.