Чемпіонат юнацьких команд: «Чорноморець» - «Дніпро-1» - 1:1

«Чорноморець» (U-19) — «Дніпро-1» (U-19) Дніпро — 1:1 (0:0)

6 травня 2023 року. 25 тур. Одеса. 11-00. Стадіон УТБ «Чорноморець» у Совіньйоні. 18 градусів, сонячно.

Арбітр – Артем Артеменко (Миколаїв), асистенти – Юрій Гординський (Вінниця) та Артем Голік (Запоріжжя), четвертий арбітр – Віталій Соловьйов (Одеса). Спостерігач арбітражу УАФ – Віталій Годулян (Одеса).

«Чорноморець»: 31 Пірожок, 5 Марков, 18 Макзенко, 19 Ішимський (капітан), 4 Ухань, 17 Баранюк (10 Урсолов, 81), 3 Граждан, 22 Пшеничнюк, 91 Мельник, 11 Присяжнюк  (29 Бойко, 86), 8 Ратушняк (20 Драч, 73).

Запасні: 1 Ширяєв, 13 Новицький, 14 В. Терещенко, 16 Щекотилін, 88 Чепраков.

Тренер – Анатолій Діденко.

«Дніпро-1»: 12 Крапивцов, 7 Свистун (капітан), 5 М. Терещенко, 4 Авраменко, 15 Варжау, 16 Єршов (10 Баденко,60), 19 Мельниченко, 8 Хан (17 Марченко.88), 14 Гаджиєв (6 Раско,70), 22 Жданов (21 Леонардо,88), 11 Рустамов.

Запасні: 1 Макаренко, 24 Дикий, 3 Гаража

Тренер - Імад Ашур.

Голи: Присяжнюк (49) – Авраменко (72).

Попереджені: Ухань (60), Мельник (78) – Жданов (78), Раско (85).

Гра вийшла дуже завзятою, рясніла єдиноборствами, але, що цікаво, без зайвої жорсткості, про що красномовно говорить мізерна кількість попереджень. Три з чотирьох жовтих карток були показані за підсумками одного епізоду, коли трохи «поштовхалися» футболісти обох команд.

На 8 хвилині шанс відкрити рахунок був у Маркова: удар із 10 метрів вдалося заблокувати захиснику «Дніпра-1». На 21-й Присяжнюк вивів Ратушняка віч-на-віч з голкіпером гостей, проте Крапивцов врятував свої ворота. У суперника були близькі до успіху Єршов (на 19-й) та Свистун (на 30-й). В обох випадках чудову реакцію продемонстрував Пірожок. Як і в епізоді в середині першого тайму, коли «моряк» Макзенко зненацька зрізав м'яч у свої ворота.

На початку другої половини матчу Присяжнюк забив гол блискучим ударом від кутового прапора: м'яч влетів у ближню «дев'ятку» – 1:0. Гості відігралися також після кутового: Хан подав, а Авраменко зблизька головою вразив ціль – 1:1.

Моменти для того, щоб змінити результат, мали дві команди. Хан двічі не влучив у створ із середньої дистанції, а «постріли» Мельника та Урсолова парирував воротар «Дніпра-1».