Чемпіонат юнацьких команд: «Чорноморець» - ФК «Львів» - 1:1

«Чорноморець» (U-19) – ФК «Львів» (U-19) – 1:1 (0:1)

13 листопада 2022 року. 13 тур. Одеса. 11-30. Стадіон УТБ «Чорноморець» у Совіньйоні. 11 градусів.

Арбітр – Артем Очкуренко (Нікополь), асистенти – Артем Голік (Київ) та Юрій Гординський (Вінниця), четвертий арбітр – Ігор Горбань (Одеса). Спостерігач арбітражу УАФ – Віталій Годулян (Одеса).

«Чорноморець»: 1 Ширяєв, 7 Янчук, 3 Граждан, 19 Ішимський, 2 Дихтярук (капітан), 17 Баранюк, 20 Драч (91 Бойко, 68), 5 Марков (4 Додул, 58), 11 Урсолов (16 Скрипнік, 86), 14 Терещенко (13 Новицький, 46), 15 Ратушняк (22 Пшеничнюк, 68).

Запасні: 31 Пірожок, 9 Яриш, 21 Чепраков, 18 Дмітрієв.

Тренер – Анатолій Діденко.

ФК «Львів»: 1 Шарун, 3 Танчак, 5 Михавко (капітан), 4 Герега, 2 Климак, 6 Ю. Михайлів, 10 В. Михайлів (16 Шандра, 59), 8 Мендрук (13 Кицун, 78), 11 Р. Михайлів (15 Панчишин, 59), 7 Герич (18 Квас, 34), 9 Довбецький (17 Вишинський, 78).

Запасний: 14 Бідзінський.

Тренер – Тарас Гвоздик.

Голи:  Дихтярук (89) - Ю. Михайлів (2).

Попереджені: Янчук (73), Ішимський (74) - Герич (12), Михавко (19), В. Михайлів (43), Танчак (54), Квас (63), Ю. Михайлів (72), Климак (90+4).

Вилучений: Квас (74, друге попередження).

Шокуючим вийшов початок матчу для «моряків»: перший кутовий завершився влучним ударом Ю. Михайліва метрів з 15-ти в дальній кут воріт – 0:1. Львів'яни після такого раннього успіху не пішли у глуху оборону, а постійно шукали можливості для швидких атак. Проте обидві команди рідко доводили свої наступальні операції до «пострілів» по цілі. У середині тайму із середньої дистанції пробивали вище воріт Баранюк та Довбецький.

О 12:08 по Одеській області було оголошено повітряну тривогу, і всі учасники матчу перейшли в укриття, де провели півтори години. Після десятихвилинної розминки гра відновилася з 37 хвилини. Незабаром пролунав свисток арбітра на перерву між таймами.

Друга 45-хвилинка вийшла також дуже завзятою. Значно активнішими були футболісти «Чорноморця», особливо після того, як «Львів» залишився у чисельній меншості. На 53 хвилині Драч з лінії штрафного майданчика пробив над поперечиною, на 55-й Урсолов та Пшеничнюк не зуміли втілити у гол небезпечний навіс на дальню штангу, на 61-й Урсолов зблизька послав м'яч у стійку, на 69-й Баранюк «вистрілив» вище воріт метрів із 15-ти, на 79-й Пшеничнюк приблизно з тієї ж дистанції вдарив аналогічним чином. А на 81-й хвилині ледь не забили гості: після подачі кутового Герега промахнувся з 9-метрової відстані.

Лише на 89 хвилині «Чорноморець» досяг бажаного. Додул виконав навіс у центр штрафного майданчика, звідки Дихтярук головою послав м'яч у дальній кут воріт «Львова» – 1:1.