Чемпіонат юнацьких команд: «Чорноморець» - «Колос» - 1:3

«Чорноморець» (U-19) — «Колос» (U-19) Ковалівка — 1:3 (1:2)

2 травня 2023 року. 24 тур. Одеса. 11-00. Стадіон УТБ «Чорноморець» у Совіньйоні. 15 градусів, сонячно.

Арбітр – Олексій Бородавка (Житомир), асистенти – Артем Голік (Запоріжжя) та Олександр Брикун (Харків), четвертий арбітр – Ірина Голіяк (Миколаївська область). Спостерігач арбітражу УАФ – Віктор Швецов (Одеса).

«Чорноморець»: 31 Пірожок, 5 Марков, 2 Дихтярук (капітан), 19 Ішимський, 4 Ухань, 17 Баранюк (29 Бойко, 66), 91 Мельник, 22 Пшеничнюк, 11 Присяжнюк (16 Щекотилін, 66), 10 Урсолов (3 Граждан, 46), 8 Ратушняк (20 Драч, 55).

Запасні: 1 Ширяєв, 14 Терещенко, 88 Чепраков, 18 Макзенко.

Тренер – Анатолій Діденко.

«Колос»: 1 Пахолюк (капітан), 26 Биков, 13 Канаєв, 18 Поправка, 67 Дорош, 6 Андрющенко, 14 Безручук (24 Шалабай, 90+2), 17 Гусол (99 Ковальов, 46), 10 Іродовський, 15 Денисенко (9 Кузик, 82), 27 Тригуб (7 Данніков, 82).

Запасні: 31 Друі, 11 Федоренко, 5 Корнійчук, 21 Захарків.

Тренер – Олександр Поздєєв.

Голи: Пшеничнюк (7) – Денисенко (21), Гусол (37-пенальті), Тригуб (52).

Попереджені: Дихтярук (56), Ухань (60) - Поправка (16), Канаєв (50).

Вже на 7 хвилині юнаки «Чорноморця» відкрили рахунок. Голкіпер «Колоса» парирував удар Ратушняка метрів із шести, а Пшеничнюк був точним при добиванні – 1:0. Також могли вразити ціль «моряки»: Урсолов (на 17 хвилині), Присяжнюк (на 30-й) та Дихтярук (на 31-й). А забивали гості. На 21 хвилині Денисенко вдався влучний удар із середньої дистанції у далеку «дев'ятку» - 1:1. На 37-й Іродовський впав у нашому штрафному майданчику, і Гусол реалізував призначений арбітром пенальті - 1:2.

У другому таймі обидві команди багато атакували. Небезпечні моменти були переважно у «Чорноморця» (Драч, Присяжнюк, Дихтярук, Пшеничнюк), але знову успішнішим був «Колос». На 52 хвилині Пірожок парирував удар Іродовського, проте Тригуб встиг до м'яча раніше за наших захисників - 1:3.