Чемпіонат юнацьких команд: «Чорноморець» - «Кривбас» - 2:0

«Чорноморець» (U-19) - «Кривбас» (U-19) Кривий Ріг - 2:0 (1:0)

1 грудня 2022 року. 7 тур. Одеса. 11-00. Стадіон УТБ «Чорноморець» в Совіньоні. 2 градуси, похмуро.

Арбітр – Максим Скрипник (Київська область), асистенти – Владислав Мошковський та Максим Мельниченко (Київська область), четвертий арбітр – Віталій Соловйов (Одеса). Спостерігач арбітражу УАФ – Євген Абросимов (Одеса).

«Чорноморець»: 1 Ширяєв, 4 Додул, 5 Марков, 19 Ішимський, 2 Дихтярук (капітан), 17 Баранюк, 3 Граждан, 22 Пшеничнюк (13 Новицький, 68), 14 Терещенко (10 Меленчук, 68), 8 Ратушняк (18 Дмітрієв, 82), 11 Урсолов (20 Драч, 15).

Запасні: 31 Пірожок, 7 Янчук, 9 Яриш, 91 Бойко, 21 Чепраков.

Тренер – Анатолій Діденко.

«Кривбас»: 1 Хома, 14 Вілівальд, 19 Карпусь (20 Гопкало, 68), 22 Кілєвий, 5 Козубенко, 21 Матяш (7 Рустамов, 68), 2 Саєнко (8 Мисляй, 47), 4 Ухань (3 Кокіль, 77), 17 Панов (капітан) (15 Пасічний, 77), 11 Циганков, 9 Чудак.

Запасні: 12 Рябенко, 18 Башлаєв, 23 Вдовиченко, 16 Дружинін.

Тренер – Віталій Косовський.

Голи: Драч (43, 90+4).

Попереджені: Пшеничнюк (53), Граждан (76) – Саєнко (16), Циганков (54), Ухань (63), Мисляй (81).

Матч вийшов майже позбавленим гострих ситуацій біля обох воріт, але насиченим єдиноборствами. Як результат – велика кількість штрафних ударів, виходів на поле лікарів. Не скупився арбітр і на попередження. А на 55 хвилині червону картку (після двох жовтих) побачив перед собою старший тренер «Кривбасу» Віталій Косовський, який надто емоційно коментував те, що відбувалося у грі.
Голи вийшли досить курйозними. Перед перервою воротар гостей, вийшовши далеко з воротарського майданчика, невдало взаємодіяв із захисником, і Драч виявився наодинці з порожніми воротами – 1:0.
Наприкінці компенсованого часу другого тайму після «стандарту» той же Драч із гострого кута пробив по меті, і м'яч від ноги голкіпера закотився у сітку – 2:0.