Чемпіонат юнацьких команд: «Чорноморець» - «Металіст» - 0:2

«Чорноморець» (U-19) – «Металіст» (U-19) Харків – 0:2 (0:1)

24 листопада 2022 року. 15 тур. Одеса. 14-15. Стадіон УТБ «Чорноморець» у Совіньйоні. 10 градусів, похмуро.

Арбітр – В’ячеслав Волков (Запоріжжя), асистенти – Олег Якунь та Артем Голік (Київ), четвертий арбітр – Артем Артеменко (Миколаїв). Спостерігач арбітражу УАФ – Євген Абросимов (Одеса).

«Черноморец»: 31 Пірожок, 7 Янчук, 9 Яриш (11 Урсолов, 33), 19 Ішимський, 2 Дихтярук (капітан), 17 Баранюк (3 Граждан, 57), 20 Драч (91 Бойко, 73), 13 Новицький (10 Меленчук, 57), 16 Скрипнік (15 Ратушняк, 33), 22 Пшеничнюк, 4 Додул.

Запасні: 1 Ширяєв, 14 Терещенко, 18 Дмітрієв, 5 Марков.

Тренер – Анатолій Діденко.

«Металіст»: 1 Шумілов, 2 Вернаттус (капітан), 14 Влага, 16 Горенко (8 Мельник, 62), 22 Горяїнов, 19 Кайдалов (13 Борисенко,, 87), 7 Красніков (24 Грищенко, 87), 21 Оріховський (17 Ніколашин, 75), 4 Приходько, 10 Синчук, 9 Тепляков (15 Бабков, 87).
Запасний: 3 Рустамов.

Тренер – Андрій Аніщенко.

Голи: Оріховський (27), Синчук (80).

Попереджені: Пшеничнюк (66), Драч (72), Додул (81) – Синчук (51), Тепляков (52), Горяїнов (59), Вернаттус (78).

Через ракетні обстріли російськими агресорами критичної інфраструктури поїзд із юнацькою командою «Металіста» запізнився до Одеси на чотири години. Час початку матчу перенесли з 11-30 на 14-15.

Гра вийшла рівною, обидва суперники прагнули багато атакувати, ефективніше це вийшло у харків'ян, і вони забили два голи. На 27 хвилині Оріховський реалізував вихід віч-на-віч з Пірожком - 0:1. На 80-й Синчуку вдався влучний удар у дальній кут метрів із 18-ти – 0:2.

"Чорноморець" свої моменти не використав. Вже на 6 хвилині гри могли відзначитися Драч та Дихтярук, але не зуміли «замкнути» дальню штангу. На 16-й Драч вийшов віч-на-віч із Шуміловим, який виручив «Металіст». Наприкінці першого тайму двічі небезпечно бив по цілі Урсолов, і обидва рази надійно зіграв голкіпер гостей. Харків'яни до перерви не використали один потенційно гольовий епізод: на 9 хвилині Оріховський із шести метрів не влучив у ближній кут воріт.

У середині другої 45-хвилинки становив небезпеку для наших воріт штрафний удар у виконанні Синчука – чудово зіграв Пірожок, який відбив м'яч, що летів під поперечину. У «Чорноморця» не використав вихід на очне побачення із Шуміловим Ратушняк (на 72 хвилині).