Чемпіонат юнацьких команд: «Чорноморець» - «Зоря» - 2:3

«Чорноморець» (U-19) – «Зоря» (U-19) Луганськ – 2:3 (2:2)

21 листопада 2022 року. 8 тур. Одеса. 12-00. Стадіон УТБ «Чорноморець» у Совіньйоні. 11 градусів, похмуро.

Арбітр – Євгеній Горбенко (Київська область), асистенти – Володимир Асмаковець (Чернігів) та Євген Слюсар (Київ), четвертий арбітр – Віталій Соловйов (Одеса). Спостерігач арбітражу УАФ – Євген Абросимов (Одеса).

«Черноморец»: 1 Ширяєв, 7 Янчук, 3 Граждан, 19 Ішимський, 2 Дихтярук (капітан), 17 Баранюк (9 Яриш, 77), 20 Драч (22 Пшеничнюк, 67), 15 Ратушняк (91 Бойко, 71), 11 Урсолов, 13 Новицький (14 Терещенко, 67), 4 Додул.

Запасні: 31 Пірожок, 16 Скрипнік, 18 Дмітрієв.

Тренер – Анатолій Діденко.

«Зоря»: 12 Кіблицький, 2 Руденко, 13 Коробов, 41 Токар, 42 Байрук, 24 Іщенко, 50 Осипенко (капітан) (6 Долбнєв, 82), 30 Білий (11 Пономаренко, 63), 26 Пашко, 35 Лобко (40 Мариновський, 88), 37 Шевченко (39 Кузик, 63).

Запасні: 71 Суркіс, 15 Дикий, 23 Чубов.

Тренер – Олексій Дроценко.

Голи: Дихтярук (33-пенальті), Урсолов (36) - Лобко (15, 61), Токар (20).

Попереджені: Урсолов (19) – Кіблицький (32), Коробов (35), Іщенко (48), Шевченко (57).

Перенесений матч 8 туру пройшов у запеклій боротьбі. На 15 хвилині Лобко випередив Ширяєва на розі воротарського майданчика та перекинув м'яч через нашого голкіпера у сітку – 0:1. Незабаром гості збільшили свою перевагу у рахунку. Два удари зблизька гравців «Зорі» заблокували захисники «моряків», а ось третій від Токара з гострого кута став результативним – 0:2.

До честі нашої команди, вона змогла не лише перехопити ініціативу у суперника, а й кардинально змінити перебіг поєдинку. Упродовж трьох хвилин юні «моряки» зрівняли рахунок. Спочатку за фол Кіблицького на Урсолові арбітр призначив пенальті, який реалізував Дихтярук. Потім блискуче виконав штрафний удар з 17 метрів Урсолов, який вразив «дев'ятку» - 2:2. Під завісу тайму «Чорноморець» міг вийти вперед, коли м'яч після кутового у виконанні Баранюка секунд п'ять метався штрафним майданчиком «Зорі», проте всі удари наших футболістів були заблоковані.

У середині другої половини гри гості забили третій гол: Лобко успішно реалізував вихід віч-на-віч із Ширяєвим – 2:3. Одесити доклали чимало зусиль, щоб відігратися, добрі моменти для взяття воріт втратили Урсолов (двічі) та Граждан. «Зоря» також у боргу не залишалася. Так, на 66 хвилині Діхтярук та Ширяєв врятували команду після ударів з близької відстані Токара (м'яч навіть відлетів  у перекладину), Лобко на 78-й з п'яти метрів не влучив у ближній кут. До кінця матчу рахунок так і не змінився – 2:3.