Чемпіонат юнацьких команд: «Динамо» - «Чорноморець» - 1:0

«Динамо» (U-19) Київ – «Чорноморець» (U-19) – 1:0 (1:0)

12 травня 2023 року. 26 тур. Київ. 13-30. НТБ «Динамо» (Конча-Заспа). 19 градусів, мінлива хмарність.

Арбітр - Артем Трач (Тернопіль), асистенти – Владислав Мошковський (Київська область) та Євген Слюсар (Житомир), четвертий арбітр – Владислав Грицай  (Київська область). Спостерігач арбітражу УАФ – Олег Деревінський (Хмельницький).

«Динамо»: 1 Ігнатенко, 20 Гусєв, 3 Боль (5 Сизонюк, 46), 17 Філатов, 8 Бенедюк (капітан), 2 Рамадані (6 Котуха, 46), 22 Малиш (25 Зоренко, 46), 14 Яцик, 19 Маткевич (21 Бойченюк, 81), 7 Кремчанін, 11 Горбач (9 Слесар, 69).

Запасні: 12 Авраменко, 18 Саленко, 10 Грохольский, 16 Янчишин, 15 Тетеря.

Тренер – Ігор Костюк.

«Чорноморець»: 31 Пірожок, 5 Марков (13 Новицький, 86), 2 Дихтярук (капітан), 18 Макзенко, 19 Ішимський, 17 Баранюк (22 Пшеничнюк, 58), 3 Граждан (20 Драч, 81), 9 Присяжнюк, 71 Мельник, 8 Ратушняк (10 Урсолов, 58), 16 Щекотилін.

Запасні: 1 Ширяєв, 21 Бойко, 11 Чепраков.

Тренер - Анатолій Діденко.

Гол: Яцик (43).

Не реалізував пенальті: Горбач (59, парірований).

Попереджені: Маткевич (74), Філатов (85), Сизонюк (90) – Мельник (72).

Наша команда загалом дуже гідно виглядала у поєдинку з одним із лідерів юнацького футболу України. Великою мірою впевненості «морякам» надала надійна і часом просто блискуча гра голкіпера «Чорноморця» (U-19) Пірожка. 17-річний вихованець клубної СДЮШОР буквально творив дива в «рамці»: відбивав небезпечні удари, нейтралізував виходи віч-на-віч з ним і, нарешті, парирував пенальті, призначений за влучання м'яча в руку Мельнику. Лише одного разу кияни змогли забити гол: Яцик, отримавши пас у штрафному майданчику від Горбача, невідпорно пробив у верхній кут воріт – 0:1.

«Черноморець», поступившись динамівцям за кількістю атак, зміг створити низку небезпечних моментів. Так, були близькі до успіху: Мельник (на 29 хвилині), Присяжнюк (на 35-й та 89-й), Граждан (на 65-й). Воротар київської команди у компенсований час другого тайму завадив відзначитися Урсолову, який класно виконав штрафний удар метрів з 18-ти.