Чемпіонат юнацьких команд: «Дніпро-1» – «Чорноморець» – 3:0

«Дніпро-1» (U-19) Дніпро – «Чорноморець» (U-19) – 3:0 (1:0)

29 жовтня 2022 року. 10 тур. Моршин. 14-00. Стадіон "Медик". 14 градусів, мінлива хмарність.

Арбітр – Артем Тищенко (Слов'янськ), асистенти – Дмитро Башкіров (Донецька область) та Роман Фредина (Львів), четвертий арбітр – Василь Файда (Львів). Спостерігач арбітражу УАФ – Юрій Можаровський (Львів).

«Дніпро-1»: 12 Крапивцов, 17 Кілик (21 Гомес, 66), 10 Матюшенко, 5 М. Терещенко, 7 Свистун, 18 Лебедєв, 16 Єршов (25 Баденко, 46; 27 Березанський, 64), 19 Мельниченко (капітан), 24 Гаджиєв (9 Шолупець, 46), 22 Жданов, 14 Голуб (4 М. Щекотилін, 66).

Запасні: 1 Долгий, 15 Янко, 26 Дикий, 11 Кравченко.

Тренер – Геннадій Щекотилін.

«Чорноморець»: 1 Ширяєв, 7 Янчук, 3 Граждан, 19 Ішимський, 6 Новицький, 17 Баранюк (капітан) (4 Чепраков, 82), 9 Яриш (22 Пшеничнюк, 46), 16 Скрипнік (15 О. Ратушняк, 54), 10 Меленчук (14 В. Терещенко, 82), 20 Драч, 71 Бойко (11 Урсолов, 46).

Запасні: 31 Пірожок, 8 Дмітрієв.

Тренер – Анатолій Діденко.

Голи: Голуб (17), Матюшенко (49), Лебедєв (83).

Попереджені: Гаджиєв (7), М. Терещенко (27), Мельниченко (51), Матюшенко (71) – Драч (45), Новицький (46).

Сьогодні на полі стадіону у курортному Моршині (Львівська область), де юнаки «Дніпра-1» проводять свої домашні матчі, спостерігалася рівна гра. Господарі мали більше моментів для взяття воріт, але й «моряки» намагалися не відставати в атакуючих діях. Інша річ, реалізація гольових епізодів: у цьому компоненті дніпряни помітно перевершили одеситів.

Перший м'яч побував у воротах «Чорноморця» на 17 хвилині. Після не дуже вдало розіграного «стандарту» біля воріт «Дніпра-1» господарі провели контратаку, яка завершилася тим, що Свистун вивів Голуба віч-на-віч із Ширяєвим – 0:1.

На початку другої півгодини гри суперники обмінялися гострими моментами. Драч із воротарської не зумів переправити м'яч у сітку після прострілу Меленчука, а в атаці у відповідь Єршов влучив у перекладину метрів з восьми.

Вже на старті другого тайму Ширяєв врятував «моряків», ліквідувавши загрозу, що походила від Голуба, але через три хвилини «Дніпро-1» все ж таки забив: Матюшенко вдало підрізав м'яч головою з близької відстані після подачі кутового – 0:2.

На 56 хвилині добре виявив себе Янчук. Він перехопив м'яч, промчав майже через півполя і видав потенційно гольовий пас у воротарську на Урсолова, котрий, на жаль, результативну крапку в цій комбінації не поставив. Міг забивати «Чорноморець» і на 76 хвилині, коли точне перепасування біля штрафного майданчика суперника завершилося ударом Меленчука з 13 метрів, та голкіпер «Дніпра-1» був напоготові. У дуже схожій за стилем атаці господарі свій гол забили: Лебедєв «вистрілив» у дальній кут, і м'яч від стійки влетів у ворота – 0:3.

У компенсований час «моряки» могли «розмочити» рахунок, але Драч головою пробив із шести метрів вище воріт (кутовий подавав В. Терещенко).