Чемпіонат юнацьких команд: «Шахтар» - «Чорноморець» - 3:1

«Шахтар» (U-19) Донецьк – «Чорноморець» (U-19) – 3:1 (1:0)

10 вересня 2022 року. 4 тур. Винники. 12-00. Стадіон імені Богдана Маркевича. Без глядачів. 13 градусів, дощ.

Арбітр – Андрій Шевчук (Волинська область), асистенти – Олександр Буток (Київ) та Юрій Гординський (Вінниця), четвертий арбітр – Василь Файда (Львів). Спостерігач арбітражу УАФ – Євген Геренда (Калуш).

«Шахтар»: 1 Твардовський (капітан), 2 Дрозд, 3 Роспутько (23 Савченко, 46), 4 Фарина, 5 Булеза, 6 Яновіч (20 Ющенко, 69), 7 Глущенко (22 Погорілий, 46), 8 Хромей, 9 Микитишин, 10 Сігеєв (16 Лосенко, 46), 11 Векленко (21 Пушкарьов, 46).

Запасні: 12 Барченко, 13 Чуйко, 14 Башмарін, 15 Огарков, 17 Сметана, 18 Цуканов, 19 Бундаш.

Тренер – Оскар Ратулутра.

«Чорноморець»: 1 Ширяєв, 2 Дихтярук (капітан), 4 Додул, 17 Баранюк, 3 Граждан, 22 Пшеничнюк (9 Яриш, 85), 7 Янчук (21 Чепраков, 60), 5 Марков (91 Бойко, 81), 18 Драч, 11 Урсолов (15 Ратушняк, 46), 13 Новицький (10 Меленчук, 46).

Запасні: 8 Дмітрієв, 14 Терещенко, 16 Скрипнік.

Тренер – Анатолій Діденко.

Голи: Векленко (8), Хромей (78), Погорілий (90+4) - Ратушняк (67).

Попереджені: Микитишин (13), Пушкарев (57) - Дихтярук (13), Урсолов (17).

«Гірники» володіли ігровою та територіальною перевагою майже весь час матчу. Вже на 8 хвилині рахунок відкрив Векленко, скориставшись передачею партнера до центру штрафного майданчика – 0:1. На 19 хвилині Іван Ширяєв врятував «моряків» від ще одного гола, коли той же Векленко опинився віч-на-віч із нашим голкіпером. Страж воріт «Чорноморця» врятував у цьому матчі ще не раз, не давши забити Погорілому (на 48 та 51 хвилинах), Микитишину (на 62-й та 90-й).

У середині другого тайму "Чорноморець" зміг успішно завершити одну з нечисленних атак. Драч перехопив м'яч на половині поля «гірників», зробив пас Додулу, який навісив на кут воротарського майданчика, куди встиг Драч. Від ноги «моряка» м'яч влучив голкіперу в руку, а Ратушняк добив «снаряд» у ворота – 1:1.

На жаль, утримати нічийний результат "морякам" не вдалося. На 78 хвилині Микитишин від лицьової лінії зробив передачу назад на Хромея, і той метрів з 16 увігнав м'яч у сітку - 1:2. Наприкінці компенсованого часу "Шахтар" (U-19) розіграв нескладну комбінацію у штрафному майданчику "Чорноморця" (U-19), і Погорілий, якому асистував Микитишин, встановив остаточний рахунок матчу - 1:3.