Чемпіонат юнацьких команд: «Ворскла» - «Чорноморець» - 5:0

«Ворскла» (U-19) Полтава – «Чорноморець» (U-19) – 5:0 (2:0)

7 жовтня 2022 року. 6 тур. Ужгород. 14-00. Штучне поле стадіону «Авангард». 21 градус, сонячно.

Арбітр – Тарас Козак (Львівська область), асистенти – Сергій Рущак та Андрій Касаткін (Ужгород), четвертий арбітр – Михайло Райда (Закарпатська область). Спорстерігач арбітражу УАФ – Юрій Можаровський (Львів).

«Ворскла»: 51 Ісенко, 4 Хрипчук (капітан), 60 Мельник, 32 Баранов, 2 Крупський (25  Корсун, 81), 6 Нестеренко (39 Крецул, 70), 11 Тузенко, 26 Прус, 40 Черниш (34 Булгатов, 70), 9 Галас (7 Кухта, 65), 8 Оденцов.

Запасні: 98 Ященко, 49 Швець.

Тренер – Василь Баранов.

«Чорноморець»: 1 Ширяєв, 5 Марков (13 Новицький, 55), 4 Додул, 2 Дихтярук (капітан), 7 Янчук, 3 Граждан (9 Яриш, 61), 10 Меленчук (91 Бойко, 61), 15 Ратушняк (22 Пшеничнюк, 46), 20 Драч, 11 Урсолов (16 Скрипнік, 83), 17 Баранюк.

Запасні: 31 Пірожок, 21 Чепраков, 8 Дмітрієв, 19 Ішимський,.

Тренер – Анатолій Діденко.

Голи: Прус (17), Граждан (25-автогол), Тузенко (49), Оденцов (55), Булгатов (79).

Попереджені: Хрипчук (41), Нестеренко (59), Тузенко (71), Крецул (76), Мельник (87).

Початок матчу пройшов в атаках "Ворскли". І коли, здалося, що «морякам» вдалося відсунути гру до воріт полтавців та розпочати налагодження атакуючих дій, стався гол. Прохід правим флангом Черниша завершився точною подачею на дальню штангу, звідки Прус відкрив рахунок. На 25 хвилині номінальні господарі поєдинку подвоїли перевагу: після прострілу с того ж флангу Крупського м'яч від ноги Граждана влетів у наші ворота – 0:2.

У другому таймі «Ворскла» забила ще три рази: на 49 хвилині з 14 метрів у дальній нижній кут, на 55-й – з гострого кута під дальню штангу, на 79-й – після виходу практично віч-на-віч із Ширяєвим – 0: 5.

На жаль, у «Чорноморця» (U-19) сьогодні нічого не виходило у нападі. Єдиний момент був у Драча та Урсолова на 74 хвилині, але «моряки» не змогли вразити ціль з близької відстані.