Чемпіонвт юнацьких команд: «Колос» - «Чорноморець» - 4:1

«Колос» (U-19) Ковалівка - «Чорноморець» (U-19) - 4:1 (2:1)

23 жовтня 2022 року. 9 тур. Софіївська Борщагівка (Київська область). 14-00. НТБ «Колос». 12 градусів, похмуро.

Арбітр – Владислав Орендочка (Полтава), асистенти – Роман Мосійчук (Житомир) та Данило Руденко (Кременчук), четвертий арбітр – Євген Горбенко (Київська область). Наглядач арбітражу УАФ – Дмитро Кутаков (Київська область).

«Колос»: 31 Пахолюк, 10 Іродовський (24 Шалабай, 89), 26 Биков, 13 Канаєв, 8 Криворучко, 21 Ставничий (капітан), 14 Безручук (15 Денисенко, 71), 9 Р. Кузик (7 Гусол, 71), 5 Корнійчук, 67 Данилюк (99 Ковальов, 46), 11 Тутєров (27 Дубовик, 89).
Запасні: 25 Друі, 17 Кривенко, 69 Максименко.

Тренер – Олександр Поздєєв.

«Чорноморець»: 1 Ширяєв, 5 Марков (19 Ішимський, 78), 22 Пшеничнюк (9 Яриш, 62), 2 Дихтярук капітан), 7 Янчук, 15 Баранюк (16 Скрипнік, 78), 3 Граждан, 10 Меленчук (13 Новицький, 62), 15 Ратушняк (91 Бойко, 68), 20 Драч, 11 Урсолов.
Запасні: 21 Чепраков, 8 Дмітрієв, 14 Терещенко.

Тренер - Анатолій Діденко.

Голи: Тутєров (8, 41, 87), Криворучко (84) - Меленчук (6).

Попереджені: Ставничий (13) – Баранюк (73), Дихтярук (76).

Вилучен: Дихтярук (84, друге попередження).

На початку матчу команди швидко обмінялися голами. На 6 хвилині Дихтярук довгим пасом від штрафного майданчика «Чорноморця» розпочав гостру контратаку «моряків», яку холоднокровно завершив Меленчук, який обіграв голкипера, що вибіг майже до центру поля, і вразив порожні ворота – 1:0. Незабаром господарі відігралися. Тутєров, перебуваючи у воротарській нашої команди, з другої спроби вразив ціль (перший «постріл» відбив Ширяєв) – 1:1.

Наступні 20 хвилин гри пройшли з перевагою "Колоса". Кілька разів «моряків» врятував воротар, а на 27 хвилині потужний удар Безручука припав у перекладину. Був шанс забити і у «Чорноморця»: на 31 хвилині Драч із 12 метрів бив головою, але удар не став складним завданням для Пахолюка. До перерви господарі поля таки встигли вийти вперед: Криворучко вивів Тутєрова віч-на-віч із Ширяєвим – 1:2.

У другому таймі точилася досить рівна гра. Моменти виникали біля воріт обох команд, але найчастіше до успіху були близькі «моряки». Хороші можливості забити прогаяли Урсолов, Пшеничнюк, Драч і Яриш. У господарів можна відзначити черговий вихід віч-на-віч із Ширяєвим Тутєрова на 70 хвилині: воротар знову зіграв чудово.

На жаль, наприкінці зустрічі «Чорноморець» пропустив ще два м'ячі. Криворучко з лінії штрафного майданчика точно пробив у нижній кут, а невгамовний Тутєров цього разу виграв очну дуель у Ширяєва – 1:4.