VBET Ліга: «Чорноморець» – «Динамо» - 0:3

«Чорноморець» – «Динамо» Київ – 0:3 (0:1)

6 листопада 2022 року. 11 тур. Одеса. 15-00. Стадіон «Чорноморець». 11 градусів, похмуро. Штучне освітлення.

Арбітр - Андрій Коваленко (Полтава), асистенти — Володимир Журибіда (Луцьк), Володимир Думенко (Харків), четвертий арбітр — Віталій Романов (Дніпро). Делегат УАФ — Михайло Калита (Миколаїв). Спостерігач арбітражу УАФ — Ігор Хіблін (Хмельницький).

«Чорноморець»: 12 Непогодов, 77 Кузик, 6 Джеймс, 33 Селін (79 Салюк, 69), 9 Путря, 14 С. Кравченко (капітан) (25 Войтіховський, 81), 89 Політило (27 Плакса, 46), 45 Брагару, 21 Бобко (10 Наумець, 46), 29 Білий, 20 Гладкий (99 Кубемба, 69).

Запасні: 1 Варакута, 3 Єрмаков, 5 Суханов, 18 Литвиненко, 11 Штогрін, 32 Петько, 28 Філі.

Тренер – Роман Григорчук.

«Динамо»: 35 Нещерет, 4 Попов (34 Сирота, 46), 5 Сидорчук (капітан) (9 Парріс, 81), 7 Кабаєв (19 Гармаш, 46), 11 Ванат, 15 Циганков, 20 Караваєв (2 Вівчаренко, 64), 22 Лонвейк, 25 Забарний, 29 Буяльский, 94 Кендзьора (21 М. Кравченко, 69).

Запасні: 1 Бущан, 74 Ігнатенко, 8 Шепелєв, 18 Андрієвський, 24 Тимчик, 30 Діалло, 41 Бєсєдін.

Тренер – Мірча Луческу.

Голи: Циганков (25-пенальті), Буяльский (48), Ванат (90+2 - пенальті).

Попереджені: Джеймс (30), С. Кравченко (34), Білий (88) - Лонвейк (20), Сидорчук (53).

Зміни у стартових складах команд порівняно з попередніми матчами були такими. У «Чорноморця», який 30 жовтня зустрічався в Ужгороді з «Дніпром-1» (0:1), замість Єрмакова та Бадібанги сьогодні зіграли Білий та Кузик. У «Динамо», яке три дні тому завершувало єврокубковий сезон поєдинком у Кракові проти «Фенербахче» (0:2), у «старті» Бущана, Вівчаренка, Тимчика, Шепелєва та Бесєдіна змінили Нещерет, Кендзьора, Кабаєв, Караваєв та Лонвейк.

Зустріч на стадіоні «Чорноморець» одразу почала розвиватися за очікуваним сценарієм. Динамівці атакують, «моряки» обороняються та шукають можливості для гострих контрвипадів. І перший гольовий момент у матчі виник саме біля воріт киян. Одна з атак одеситів завершилася підступним ударом Брагару метрів із 16-ти у дальній кут. На жаль, м'яч пройшов повз «рамку». Через дві хвилини реальний шанс забити втратили гості: Непогодов завадив Ванату реалізувати вихід віч-на-віч. А невдовзі арбітр призначив пенальті у наші ворота: у єдиноборстві з Селіним упав у штрафному майданчику Циганков, і потерпілий реалізував 11-метровий – 0:1. На 32 хвилині міг зрівняти рахунок Гладкий. Кузик зробив точний навіс на вільного від опіки форварда «Чорноморця», але той із 10 метрів пробив головою вище воріт.

Другий тайм почався для «моряків» гірше нікуди: Буяльський, зігравши в стіночку з Циганковим, виявився вільним у штрафному майданчику «Чорноморця» і влучно пробив низом точно в дальній кут воріт – 0:2. Менше, ніж за хвилину був шанс забити у Кузика: на жаль, наш футболіст метрів з 12 послав м'яч над хрестовиною. У середині тайму знову був близький до успіху Гладкий, але знову не влучив у ворота зблизька. Динамівці били по цілі частіше. Непогодов відбив потенційно небезпечні «постріли» Циганкова, Лонвейка, Гармаша. А остаточний результат зустрічі встановив Ванат, який реалізував ще один пенальті, призначений арбітром за фол Білого на тому ж Ванаті - 0:3.