VBET Ліга: «Чорноморець» - «Кривбас» - 0:1

«Чорноморець» - «Кривбас» Кривий Ріг - 0:1 (0:1)

2 грудня 2022 року. VBET Ліга. 7 тур. Одеса. 13-00. Стадіон «Чорноморець». 3 градуса, похмуро.

Арбітр - Ігор Пасхал (Херсон), асистенти - Максим Чос та Тарас Клименко (Київ), четвертий арбітр - Анатолій Абдула (Харків). Делегат УАФ — Ярослав Дерев'янко (Дніпро). Спостерігач арбітражу УАФ — Геннадій Коваленко (Київ).

«Чорноморець»: 12 Непогодов, 3 Єрмаков, 6 Джеймс, 9 Путря (капітан), 29 Білий (20 Гладкий, 78), 32 Петько (21 Бобко, 78), 89 Політило, 45 Брагару, 17 Юсов (77 Кузик, 66), 10 Наумець (39 Бадібанга, 46), 25 Войтіховський (99 Кубемба, 46).

Запасні: 1 Варакута, 5 Суханов, 11 Штогрін, 27 Плакса, 31 Черткоев, 71 Даскалиця.

Тренер – Роман Григорчук.

«Кривбас»: 23 Сарнавський (капітан), 7 Понєдельнік, 5 Стецьков, 15 Вернидуб, 24 Якімець, 8 Капіч, 11 Татарков (2 Рябов, 76), 10 Хомченовський, 20 Микитишин (94 Задерака, 46), 27 Дебелко, 19 Волошин (18 Устименко, 87).

Запасні: 33 Кліщук, 39 Опанасенко, 17 Семотюк, 25 Лавріч, 97 Кораблін, 9 Хобленко.

Тренер – Юрій Вернидуб.

Гол: Стецьков (45+1).

Попереджені: Бадібанга (83) - Волошин (75).

Вилучений: Джеймс (83).

Свої попередні матчі чемпіонату України суперники проводили у схожих складах. "Кривбас", який переміг 28 листопада "Дніпро-1" (2:1), зробив в Одесі дві зміни в "старті". Дібанго та Банаду замінили Якімець та Хомченовський. У «Чорноморця» у грі з «Металістом» 25 числа (0:0) у стартовому складі були Салюк, Кравченко та Кубемба. Сьогодні замість них із перших хвилин на поле вийшли Білий, Петько та Войтіховський.

До перерви спостерігалася рівна гра. Із небезпечних моментів варто виділити три. На 24 хвилині Понєдельнік, перебуваючи на лінії штрафного майданчика, влучив у дальню штангу. На 25-й Юсов зумів скинути м'яч під удар Войтіховському, який метрів із семи переправляв м'яч у ворота (Сарнавський встиг зреагувати). На 29-й після кутового знову «вистрілив» по меті Понєдельнік (Непогодов взяв м'яч намертво).

А гол почався з того, що Політило несподівано для всіх (можливо, і для себе) потужним ударом майже від центру поля вибив м'яч за лицьову лінію, заробивши тим самим для «Кривбасу» кутовий. Він і став фатальним для «Чорноморця». Капіч подав «стандарт», Татарков на ближній штанзі продовжив, а Стецьков безперешкодно з п'яти метрів головою влучив у ворота «моряків» - 0:1.

У другому таймі «Чорноморець» доклав багато сил для того, щоб зрівняти рахунок. На жаль, потенційно небезпечні удари Брагару (на 46 та 56 хвилинах), Кубемби (на 57-й та 59-й), Бадібанги (на 81-й) та Єрмакова головою (на 86-й) успіху нашій команді не принесли. У більшості з перерахованих епізодів це сталося тому, що надійно зіграв Сарнавський.

«Кривбас» після перерви здебільшого думав про оборону, проводячи контратаки, і довів матч до перемоги. Виконання цього завдання гостям полегшив арбітр, який видалив Джеймса за нібито фол, нібито «останньої надії».