VBET Ліга: «Чорноморець» - «Зоря» - 0:4

«Чорноморець» - «Зоря» Луганськ – 0:4 (0:3)

18 жовтня 2022 року. 8 тур. Ковалівка. 15-00. Стадіон «Колос». 19 градусів, сонячно.

Арбітр - Микола Балакін (Київська область), асистенти - Андрій Скрипка (Кропивницький) та Віктор Матяш (Донецьк), четвертий арбітр - Максим Козиряцький (Запоріжжя). Делегат УАФ – Геннадій Прокопович (Чернігів). Спостерігач арбітражу УАФ - Олег Плужник (Харків).

«Чорноморець»: 12 Непогодов, 3 Єрмаков, 6 Джеймс, 79 Салюк (11 Штогрін, 46), 9 Путря (20 Гладкий, 66), 89 Політило, 21 Бобко (капітан) (28 Філі, 66), 77 Кузик (18 Литвиненко, 76), 45 Брагару, 10 Наумець (39 Бадібанга, 46), 17 Юсов.

Запасні: 1 Варакута, 71 Даскалиця, 33 Селін, 32 Петько, 27 Плакса, 99 Кубемба, 25 Войтіховський.

Тренер – Роман Григорчук.

«Зоря»: 53 Мацапура, 2 Бутко, 44 Батагов, 32 Імереков (капітан), 77 Данченко, 20 Чурко (5 Бражко, 73), 28 Шахов, 31 Русин (91 Алефіренко, 78), 10 Булеца (21 Михайленко, 87), 70 Кирюханцев (8 Луньов, 70), 17 Нагнойний (7 Антюх, 73).

Запасні: 30 Турбаєвський, 38 Сміян, 19 Алібеков, 74 Снурніцин, 14 Хлань, 6 Гулько, 1 Сапутін.

Тренер – Патрік Ван Леувен.

Голи: Булеца (17), Кирюханцев (29), Русин (44), Шахов (86).

Попереджений: Шахов (56).

Обидві команди не зіграли у попередньому турі: матчі і «Чорноморця», і «Зорі» перенесені на пізніші терміни. У шостому турі «Зоря» поступилася «Дніпру-1» (0:3). Порівняно з тією грою сьогодні у стартовому складі луганської команди відбулися дві заміни: замість Бражка та Крістіана на поле вийшли Чурко та Нагнойний. «Моряки» 10 днів тому також програли (1:2 «Ворсклі») і теж зробили дві зміни у «старті»: Варакуту та дискваліфікованого Кравченка змінили Непогодов, який пропускав матч із полтавцями через вилучення, та Наумець.

У перші чверть години сьогоднішнього матчу одесити створили чотири потенційно небезпечні ситуації біля воріт номінальних гостей. Соковитий удар завдав Наумець метрів з 17-ти (над перекладиною). Далекий «постріл» Кузика голкіпер «Зорі» зумів парирувати на кутовий, після подачі якого Єрмаков головою з лінії воротарського майданчику переправляв м'яч у сітку, але знову Мацапура врятував свою команду від гола. А удар Бобко у стрибку головою на 16 хвилині заслуговував на те, щоб трансформуватися в гол, однак у голкіпера луганської команди знайшлися вагомі аргументи проти.

І ось настала 17 хвилина матчу. Промах на правому фланзі оборони «Чорноморця» призвів до того, що комбінація Русин-Бутко-Булеца стала результативною – 0:1. «Моряки» безуспішно намагалися відновити рівновагу, замість чого отримали другий м'яч у свої ворота. Чергова помилка у центрі поля дозволила Кирюханцеву вийти на ударну позицію у нашому штрафному майданчику – 0:2. Активність Русина, який нещодавно захищав кольори одеського клубу, і Кирюханцева призвела до ще одного пропущеного м'яча: другий пройшов і прострілив від лицьовий, а перший вразив порожній кут воріт – 0:3.

У другому таймі «Чорноморець» намагався переламати хід гри. Пішли удари по воротах (Політило, Юсов, Бадібанга), але надійно діяв Мацапура. У цей же час «Зоря» дуже гостро відповідала, і в тому, що не змогли відзначитись Булеца, Чурко, Данченка, Луньов і Шахов винні Непогодов і самі луганські футболісти, які не влучали в ціль із вигідних положень. Проте Шахов свого досяг, на 86 хвилині ударом головою після подачі кутового Булецею він встановив остаточний рахунок матчу - 0:4.