VBET Ліга: «Дніпро-1» - «Чорноморець» - 1:0

«Дніпро-1» Дніпро - «Чорноморець» - 1:0 (1:0)

30 жовтня 2022 року. VBET Ліга. 10 тур. Ужгород. 13-00. Стадіон «Авангард». 14 градусів, похмуро.

Арбітр - Катерина Монзуль (Харків), асистенти - Марина Стрілецька (Суми) та Світлана Грушко (Київська область), четвертий арбітр - Дмитро Панчишин (Харків). Делегат УАФ – Андрій Супрунюк (Луцьк). Спостерігач арбітражу УАФ – Олег Зубарев (Слов'янськ).

«Дніпро-1»: 93 Велеф, 6 Бузанелло, 5 Сарапій, 39 Сваток (капітан), 3 Адамюк, 13 Амаш (25 Когут, 79), 18 Бабенко, 22 Рубчинський (15 Логінов, 90+1), 8 Піхальонок (10 Балулі, 85), 29 Назаренко, 7 Довбик.

Запасні: 1 Рибак, 33 Юрчук, 12 Кінарейкін, 2 Кононов, 99 Гомес.

Тренер – Олександр Кучер.

«Чорноморець»: 12 Непогодов, 3 Єрмаков, 6 Джеймс, 33 Селін (79 Салюк, 74), 9 Путря (11 Штогрін, 84), 14 Кравченко (капітан), 89 Політило (99 Кубемба, 84), 45 Брагару, 21 Бобко (27 Плакса, 84), 39 Бадібанга (10 Наумець, 43), 20 Гладкий.

Запасні: 1 Варакута, 29 Білий, 77 Кузик, 18 Литвиненко, 5 Суханов, 32 Петько, 71 Даскалиця.

Тренер – Роман Григорчук.

Гол: Піхальонок (23).

Попереджені: Сваток (19), Сарапій (72) - Бадібанга (40), Гладкий (43).

Порівняно з матчем Ліги конференцій з «Аполлоном» (Кіпр), який «Дніпро-1» виграв три дні тому (1:0), тренерський штаб господарів поля зробив сьогодні одну зміну у стартовому складі (Танчик – Бузанелло). У «старті» нашої команди, яка 24 жовтня добилася нічиєї в Ковалівці (1:1), відбулося три заміни: замість Кузика, Наумця та Юсова на поле стадіону в Ужгороді вийшли Бобко, Бадібанга та Гладкий.

Вже на першій хвилині матчу дніпряни створили небезпечний момент біля воріт Непогодова: Довбик підправляючи м'яч, пробитий Піхальонком, влучив у дальню штангу. Після цього ініціатива перейшла до «Чорноморця». Наша команда настільки впевнено і чітко грала з лідером чемпіонату, що номінальні господарі поля перестали навіть думати про атакуючі дії. «Моряки» мали три можливості, щоб відкрити рахунок. На 9 хвилині Бобко пробив головою над дальньою хрестовиною, на 10-й Гладкий, використовуючи класну передачу Селіна, метрів з дев'яти також не влучив у ворота, а на 13-й Брагару, що втік віч-на-віч з Велефом, опинився на газоні у штрафному майданчику «Дніпра-1» (арбітр вважала, що правила порушив одесит…).

На жаль, розвинути свою наступальну активність «Чорноморець» не зміг, а недбалість наших футболістів на своїй половині поля призвела до того, що в середині тайму Амаш вивів Піхальонка на ударну позицію, і м'яч від ноги Єрмакова влетів у ближню «дев'ятку» - 0:1. До кінця тайму господарі створили ще дві гострі ситуації біля воріт Непогодова, їх не використали Піхальонок та Довбик. У нас міг відзначитися Бадібанга, який потужно пробив з льоту на 36 хвилині: воротар взяв м'яч.

У другому таймі господарі посилили пресинг, і «морякам» стало важче розвивати свої атаки. А швидкісні дніпряни кілька разів були близькими до успіху. Небезпечні удари Назаренка та Адамюка відбив Непогодов, а Довбик і той самий Назаренко потрапляли у стійку. «Чорноморець» також мав змогу відігратися. На 62 хвилині після кутового Гладкий головою пробив вище воріт, на 81-й «постріл» Наумця з дальньої дистанції припав у перекладину.

«Чорноморець» доклав багато зусиль та старання, щоб досягти сьогодні позитивного результату, але цього у грі з однією з найкращих команд УПЛ було замало.