VBET Ліга: «Металіст» - «Чорноморець» - 0:3

«Металіст» Харків - «Чорноморець» - 0:3 (0:0)

4 червня 2023 року. 30 тур. Одеса. 15-00. Стадіон «Чорноморець». 25 градусів, сонячно.

Арбітр - Андрій Коваленко (Полтава), асистенти арбітра - Дмитро Оганесян (Луганськ) та Тарас Клименко (Хмельницький), четвертий арбітр - Олексій Деревінський (Хмельницький). Делегат УАФ — Олександр Дігтяр (Полтава). Спостерігач арбітражу УАФ — Сергій Задіран (Дніпро).

«Металіст»: 96 Єрмолов, 2 Мизюк, 25 Дігтярь (49 Приходько, 89), 5 Ніколишин, 33 Коррал, 6 Ралюченко (капітан), 21 Багачанський (28 Самуел, 82), 53 Синчук (72 Цвіренко, 71), 10 Наумець, 9 Прядун, 88 Рязанцев.

Запасні: 35 Шумілов, 92 Абрамов, 54 Горенко, 59 Кайдалов, 58 Тепляков, 57 Красніков.

Тренер – Періца Огнєнович.

«Чорноморець»: 44 Паст, 3 Єрмаков, 79 Салюк, 9 Путря (капітан), 45 Брагару, 23 Васильєв (10 Хадіда, 65), 18 Демченко, 7 Кузик, 77 Штогрін, 19 Алефіренко (17 Юсов, 65), 20 Авагімян (11 Гладкий, 89).

Запасні: 12 Непогодов, 1 Варакута, 29 Білий, 33 Селін, 8 Задоя, 89 Політило, 31 Черткоєв.

Тренер – Роман Григорчук.

Голи: Юсов (76, 86), Хадида (90+2).

Попереджені: Ралюченко (17), Ніколишин (39), Цвіренко (88) – Салюк (69).

За взаємною згодою клубів домашня гра «Металіста», який з минулого року приймає суперників в Ужгороді, відбулася в Одесі.

У попередньому турі обидві команди програли. Харків'яни поступилися ФК «Минай» (1:2) і сьогодні стартовий склад гостей нашого міста змінився за чотирма позиціями. Замість Влаги, Чайковського, Є. Демченка та дискваліфікованого Чідомере на поле стадіону «Чорноморець» з перших хвилин гри вийшли Дігтярь, Наумець, Багачанський та Рязанцев. Тренерський штаб «моряків», які 29 травня програли «Руху» (1:3), вніс лише одну корективу до сьогоднішнього «старту»: Хадіду замінили на Авагімяна.

Матч пройшов за повної ігрової та територіальної переваги «Чорноморця», але «моряки» довго не могли забити гол. На 5 хвилині Авагімян вивів Алефіренко віч-на-віч з Єрмоловим (голкіпер «Металіста» врятував свою команду), на 21-й той же Алефіренко від кута штрафного майданчика «вистрілив» над дальньою «дев'яткою», на 40-й Штогрін лише на мить не встиг до передачі Авагимяна з кутового, щоб «замкнути» дальню штангу. Найближчим до успіху до перерви був Кузик, який на 42 хвилині втік «на побачення» з воротарем, що вже залишив межі штрафного майданчика: на жаль удар «моряка» припав у Єрмолова.

У другому таймі кількість гольових ситуацій біля воріт «Металіста» стала ще більшою. Вірні моменти не реалізували Путря (на 54 хвилині), Кузик (на 58-й), Авагімян (на 64-й, 67-й та 75-й). Довгоочікуваний гол відбувся за участю двох гравців, які незадовго до цього вийшли на заміну. Хадіда подав кутовий, м'яч, торкнувшись Салюка, прилетів до Юсова, який направив «снаряд» у ворота – 1:0. Через 10 хвилин Юсов оформив "дубль". Голкіпер парирував складний удар Авагімяна, а Дмитро холоднокровно головою добив м'яч у сітку – 2:0. Остаточний результат зустрічі встановив Хадіда, скориставшись чудовим прострілом Штогріна – 3:0.

"Чорноморець" завершив дуже складний для всього нашого футболу чемпіонат на 9 місці. У футболістів попереду невеликі канікули та початок підготовки до нового сезону.