VBET Ліга: «Шахтар» - «Чорноморець» - 2:1

«Шахтар» Донецьк - «Чорноморець» - 2:1 (0:1)

10 вересня 2022 року. VBET Ліга. 4 тур. Львів. 17-00. «Арена Львів». Без глядачів. 13 градусів.

Арбітр - Микола Балакін (Київська область, асистенти - Володимир Висоцький (Запоріжжя) та Олександр Холодинський (Харківська область), четвертий арбітр - Андрій Коваленко (Полтава). Делегат УАФ – Олександр Дігтяр (Полтава). Спостерігач арбітражу УАФ – Валерій Курганов (Олександрія).

«Шахтар»: 81 Трубін, 4 Крівцов, 6 Степаненко (капітан), 9 Швед (23 Тейлор, 90), 11 Зубков (27 Очеретько, 64), 15 Михайліченко, 17 Джурасек (8 Судаков, 64), 21 Бондаренко (14 Сікан, 64), 22 Матвієнко, 26 Конопля, 34 Петряк (2 Траоре, 46).

Запасні: 1 Шевченко, 30 Пятов, 5 Бондар, 32 Козік, 16 Криськів, 20 Топалов, 19 Кулаков.

Тренер – Ігор Йовічевіч.

«Чорноморець»: 12 Непогодов, 3 Єрмаков, 6 Джеймс, 33 Селін, 9 Путря (79 Салюк, 87), 89 Політило, 27 Плакса, 21 Бобко (капітан), 45 Брагару (17 Юсов, 87), 10 Наумець (11 Штогрін, 75), 20 Гладкий (28 Філі, 81).

Запасні: 44 Паст, 1 Варакута, 5 Суханов, 39 Бадібанга, 29 Білий, 77 Кузик, 25 Войтіховський, 18 Литвиненко.

Тренер – Роман Григорчук.

Голи: Швед (74), Очеретько (90+6) - Брагару (10).

Попереджені: Траоре (90+3) - Селін (26), Наумець (30), Гладкий (61), Філі (80), Салюк (90+1).

Свій попередній матч «Шахтар» проводив 6 вересня у рамках групового турніру Ліги чемпіонів проти «Лейпцигу» (4:1). Ігор Йовічевич сьогодні зробив чотири заміни у стартовому складі. Замість Бондаря, Тейлора, Судакова та Мудрика (відбуває дискваліфікацію після вилучення у третьому турі VBET Ліги) на поле «Арени Львів» вийшли Кривцов, Михайліченко, Петряк та Джурасек. "Чорноморець" грав 4 числа з "Інгульцем" (1:1). Проти донецького клубу Роман Григорчук випустив у «старті» Путрю, який відновився після травми, Бобка і Гладкого замість Салюка, Філі та Юсова.

"Морякам" вдався швидкий гол. Брагару, який отримав пас від Наумця, у своїй улюбленій манері змістився з флангу вздовж лінії штрафного майданчика та влучно пробив у дальній нижній кут – 1:0.

"Шахтар", який в особі Петряка не реалізував гольовий момент ще за рахунку 0:0, кинувся відіграватися. Проте наша команда діяла дуже впевнено та досить грамотно, не давши супернику до перерви жодного реального шансу відзначитись. Більше того, на 36 хвилині «Чорноморець» цілком міг забити вдруге. Подачу Бобка Наумець використав для того, щоб головою скинути м'яч Плаксі на лінію воротарського майданчика. На жаль, удар Максима вийшов неточним.

Після перерви Йовичевіч випустив на поле потужного Траоре, що значно посилило атакуючий потенціал «гірників». Вже на 48 хвилині лише майстерність Непогодова врятувала «моряків» від голу. Наш голкіпер парирував «постріл» Траоре кінчиками пальців, від яких м'яч влучив у стійку. Незабаром Михайліченко зблизька головою послав м'яч поруч із цією ж штангою. "Чорноморець" відповів небезпечними ударами Брагару (на 60 хвилині), Гладкого та Бобка (на 67-й).

На жаль, «Шахтарю» все ж таки вдалося не лише зрівняти рахунок, а й на останній хвилині компенсованого часу вирвати перемогу. Швед із 10 метрів вразив ціль головою (подавав Михайліченко), а Очеретько, який бив з-за меж штрафного майданчика, допоміг рикошет від Траоре, що дезорієнтувало Непогодова – 1:2.